delta 21 - Teltis ar piepūšamu karkasu

DELTA 21 veida telšu izgatavošanā ir izmantota inovatīva piepūšama karkasa sistēma, pateicoties kurai var veikt ātru telts uzstādīšanu un tās demontāžu. Tādēļ mūsu teltis izvēlas militārajām un glābšanas dienestu vajadzībām, kur ātrums, mobilitāte un telts izturība ir ļoti svarīga.

Telšu vieglais svars un stabilā karkasa konstrukcija ļauj viegli pārvietot telti no vienas dislokācijas vietas uz citu.  DELTA 21 Teltis savā starpā ir savienojamas kas sniedz iespēju veidot telšu pilsētas (hospitāļus, armijas bāzes, kazarmas u.c.). DELTA 21 telšu materiāls un konstrukcijas sistēma nodrošina telšu pielietojamību gan ziemas, gan vasaras apstākļos. Karkasa uzbūvē ir izmantota drošības vārstu sistēma, kas nostrādā pārlieku liela gaisa spiediena gadījumā.

 
DELTA 21 telts pneimatiskā konstrukcija ir izveidota tā, lai tehnisku bojājumu gadījumā nostrādātu drošības sistēma, kas ļauj telts karkasam palikt piepūstam, nolaižot gaisu tikai bojātajā arkā.  Telts izgatavošanā izmantotais materiāls ir viegli tīrāms un labojams.


Papildus informāciju par telšu aprīkojumu E-VEIKALĀ - WWW.ABSORBENTI.LV

Mūsu izgatavotās teltis izmanto Latvijas nacionālie bruņotie spēki, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesti, kā arī Krasta apsardzes un citu dienestu vajadzībām.